Usługi

Z MYŚLĄ O TOBIE

Wielkopolska Grupa Doradcza powstała z myślą o Tobie. Niezależnie od tego, czy dopiero myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej, należysz do sektora MŚP, czy z powodzeniem prowadzisz duże przedsiębiorstwo. Wielkopolska Grupa Doradcza świadczy usługi doradcze na rzecz biznesu, niezależnie od rynku i rozmiarów przedsiębiorstwa. Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

To dzięki Tobie istniejemy i dzięki Tobie możemy się rozwijać. Doceniamy to i dlatego w relacjach biznesowych stawiamy na relacje partnerskie – wsłuchujemy się w potrzeby naszych Partnerów i dostarczamy im wysokiej jakości usługi – zarazem innowacyjne i bezpieczne rozwiązania dla Ciebie oraz Twojego biznesu.

Podejmujemy się realizacji jednorazowych zleceń, jednak stawiamy przede wszystkim na stabilną i długofalową współpracę realizowaną w duchu partnerstwa, opartą na fundamencie wzajemnego zaufania oraz zrozumienia.

Staramy się stale poszerzać naszą ofertę o kolejne obszary, dlatego jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i z uwagą wsłuchujemy się w głosy naszych Partnerów. W trosce o rozwój naszych Partnerów biznesowych nie ograniczamy się jedynie do reagowania na konkretne potrzeby zdefiniowane przez klienta. Staramy się kreować nowe rozwiązania, by pomóc naszym Partnerom rozwijać Ich interesy w nowych kierunkach, które dotąd nie były przez Nich rozważane.

Kompleksowa oferta daje Ci pewność, poczucie bezpieczeństwa, a ponadto oszczędność czasu oraz pieniędzy. Dlatego powierz swoje sprawy nam i rozwijaj swój biznes z Wielkopolską Grupą Doradczą.

USŁUGI DORADCZE

Świadczymy uzupełniające się usługi doradcze, koordynacyjne i analityczne, tj.:

  • pozyskiwanie funduszy europejskich,
  • audyty i usługi audytorskie,
  • doradztwo gospodarcze,
  • doradztwo prawne,
  • zarządzanie ryzykiem,
  • doradztwo finansowe,
  • wsparcie na wszelkich etapach procesów inwestycyjnych,
  • doradztwo techniczne, budowlane oraz inżynieryjne,
  • wsparcie dla inwestorów zagranicznych
  • doradztwo podatkowe,

Nasza obsługa wykracza daleko poza analizę dokumentów. Nie ograniczamy się jedynie do sprawdzenia spełniania przez nie warunków aktualnego stanu prawnego (dla dowolnej branży). W przypadku projektów rozwojowych pomagamy klientom tak w pozyskaniu dotacji unijnych, jak i finansowania bankowego. Jednocześnie, podczas np. inwestowania w nieruchomość, na każdym etapie projektu oferujemy wsparcie zarówno na poziomie zarządzania postępami inwestycji, jak i pracami czysto budowlanymi czy odbiorczymi. Dzięki takiemu podejściu nie tylko pomagamy w spokoju zarządzać bieżącym majątkiem przedsiębiorstwa. Pomagamy również skutecznie go powiększać i dywersyfikować.

Ponadto, korzystając z doświadczenia naszego personelu świadczymy usługi doradztwa finansowego i pomocy w odzyskiwaniu należności. Doradzamy także w procesie dochodzenia odszkodowań z tytułu szkód ubezpieczeniowych. Dzięki sieci współpracujących z przedstawicieli handlowych możemy pomóc Państwu w zdobyciu nowych rynków zbytu lub poszukiwaniu nowych dostawców.

Powyższy katalog usług ma oczywiście charakter poglądowy. Naszym klientom oferujemy usługi dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań, dlatego zachęcamy do kontaktu. Oczywiście chętnie wysłuchamy Twoich oczekiwań i zaproponujemy optymalne rozwiązanie z myślą o Tobie i Twoim biznesie.

Facebook: www.facebook.com/WielkopolskaGrupaDoradcza
LinkedIn: www.linkedin.com/company/wgd