TWOJA BUDOWA – NAJWAŻNIEJSZA INWESTYCJA

Proces inwestycyjny to procedura wieloetapowa, o dużym stopniu sformalizowania, a przy tym bardzo kosztowna. W związku z tym, zachęcamy wszystkich inwestorów to podjęcia współpracy w zakresie doradztwa technicznego, inwestycyjnego i budowlanego. Dzięki fachowej pomocy, to wymagające i skomplikowane przedsięwzięcie, stanie się jasne i przejrzyste.  Co jednak najważniejsze, pozwoli zrealizować proces zgodnie z przepisami prawa i pozwoli w możliwie najpełniejszym zakresie spełnić oczekiwania inwestora. Procedura inwestycyjna jest jednak na tyle przewlekła i skomplikowana, że nietrudno tu o przeoczenie. Jak każda procedura administracyjna rządzi się ona swoimi prawami. Nawet pozornie nieistotne odstępstwo od wymaganego prawem schematu może powodować przykre konsekwencje. Przeprowadź ten proces z nami – współpraca z Wielkopolską Grupą Doradczą da Ci spokój i bezpieczeństwo.

Staramy się, w najszerszym możliwym zakresie, wspierać naszych Partnerów w realizowanych przez nich procesach inwestycyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego personelu, wiemy że dla każdego inwestora, to jego budowa jest najważniejszą budową na świecie. Często decyzja o rozpoczęciu inwestycji to najpoważniejsza decyzja w życiu. Wiemy jak ważne jest profesjonalne doradztwo już przed podjęciem ostatecznej decyzji o realizacji inwestycji aż do zakończenia budowy i uzyskania niezbędnych pozwoleń.

JAK MOŻEMY TOBIE POMÓC?

Doradzamy inwestorom w zakresie związanym z planowaniem i realizacją inwestycji, m.in. w zakresie pomocy w doborze odpowiedniej lokalizacji dla planowanej inwestycji, przygotowywaniu kosztorysów budowlanych, przejścia przez procedury administracyjne oraz sprawowania nadzoru nad budową, a ponadto wykonujemy biznes plany i studia wykonalności, analizy rynku pracy itp. Kadra specjalistów dokonuje, na życzenie klienta, weryfikacji dokumentacji projektowej przygotowanej przez zewnętrznych architektów. Weryfikacja obejmuje nie tylko aspekty techniczne ale również aspekt ekonomiczny – sugerujemy rozwiązania bardziej opłacalne oraz podnoszące wartość rynkową realizowanej inwestycji. Na życzenie inwestora, służymy pomocą również na etapie realizacji inwestycji. Przygotowujemy kosztorysy, pomagamy w wyborze materiałów oraz wykonawcy i sprawujemy nadzór nad przebiegiem inwestycji oraz jej końcowym odbiorem. Dzięki fachowej pomocy, szczególnie przy dużych projektach, możemy zaoszczędzić dla naszych klientów czas oraz pieniądze.

 

Facebook: www.facebook.com/WielkopolskaGrupaDoradcza
LinkedIn: www.linkedin.com/company/wgd