WGD

O WGD

Pomiędzy społeczną odpowiedzialnością a odpowiedzialnością za dobro firmy jest wiele przestrzeni na świetny biznes. Wiemy to. Dlatego kompleksowo doradzamy przedsiębiorstwom – w taki sposób, aby podejmowane przez nie decyzje były dla nich najkorzystniejsze na płaszczyźnie finansowej, jak i wizerunkowej. WGD to projekt skierowany właśnie do Ciebie.

DLACZEGO WGD?

Wielkopolska Grupa Doradcza to nazwa, która w pełni definiuje naszą firmę. Wielkopolska, ponieważ Poznań, w którym mieści się nasza siedziba, jest naprawdę bliski naszym sercom. To tutaj zdobyliśmy wykształcenie i to tutaj, pracując w różnych firmach, poszerzaliśmy kwalifikacje zawodowe. Dzięki Poznaniowi zbudowaliśmy WGD, dlatego, choć dziś pracujemy dla klientów z całego kraju, nadal jesteśmy z nim mocno związani. Grupa, ponieważ skupiamy specjalistów z kilkunastu branż. Dzięki szerokiemu zakresowi kompetencji kadry oferujemy klientom – z jednej strony – w pełni kompleksowe, a z drugiej – wyspecjalizowane doradztwo. I w końcu trzecie słowo naszej nazwy: Doradcza, które wprost opisuje to, czym się zajmujemy. Świadczymy dla klientów usługi doradcze, w szczególności, doradztwa gospodarczego, inwestycyjnego, prawnego, podatkowego, a także z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych.

Zawodowa etyka i dbałość o wspólne dobro są dla nas bardzo ważne. Staramy się być nie tylko firmą odpowiedzialną społecznie, ale też społeczeństwo wspierać i kształtować. Aktywnie udzielamy się przy projektach wyrównujących szanse zawodowe, stosujemy i promujemy przejrzystość działań biznesowych. Pro bono publico doradzamy zarówno cennym inicjatywom społecznym, jak i młodym, ambitnym przedsiębiorcom.

Dbamy o transparentność i uczciwość w relacjach biznesowych. Stawiamy sobie przy tym jeden, nadrzędny cel: stałe podnoszenie jakości usług całej branży. Dzięki znakomitym kwalifikacjom naszych pracowników po prostu się to udaje – wymuszamy na konkurencji dążenie do zbliżonej, najwyższej jakości rozwiązań i obsługi. Robimy tak dla dobra wszystkich, wierząc… nie: wiedząc, że im silniejsze są polskie firmy, tym silniejsza jest cała nasza gospodarka. Dlatego nasza oferta nie ogranicza nikogo – trafia w potrzeby zarówno największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych; bez względu na to, w jakich sektorach gospodarki działają.

NASZ CEL

Wielkopolska Grupa Doradcza jest jak parasol osłaniający przedsiębiorstwa przed ryzykiem. Dodajmy: parasol osłaniający przed tym ryzykiem skutecznie i na wszelkich poziomach. Kompleksowo wspierając Państwa firmy w procesach decyzyjnych, oferujemy oszczędność czasu, wygodę przekrojowego doradztwa zebranego w jednym miejscu oraz – przede wszystkim – pewność najwyższej jakości usług.

Doskonale wiemy, że prowadzenie firmy to wyzwanie, z którym przedsiębiorcy muszą się mierzyć dzień po dniu. Wiemy też, że podstawą sukcesu, fundamentem pokonywania wyzwań, jest zebranie wokół siebie właściwej drużyny osób zaufanych i pewnych. Chcemy stać się dla Państwa cennym elementem takiej właśnie drużyny. Co ważne: elementem, który zapewni spokój i bezpieczeństwo od strony wszelkich kwestii związanych z formalnym funkcjonowaniem firmy. Dzięki nam będą mogli Państwo skupić się na biznesie; my zadbamy o to, aby biznes ten nie potknął się o sprawy dokumentacyjne, prawne czy analityczne.

NASZ ZESPÓŁ

Każdy pracownik Wielkopolskiej Grupy Doradczej wnosi do firmy inne, podobnie cenne kwalifikacje. Wiedza jest w WGD głównym kryterium wyboru kadry – „wiedza” rozumiana zarówno jako doświadczenie kandydatów, jak i jako różnorodność tego doświadczenia. Szukamy i zatrudniamy najlepszych z najlepszych ekspertów poszczególnych dziedzin prawa i biznesu. Uzupełniając się kwalifikacjami, poszerzają oni kolektywne myślenie o żywą wiedzę i różnorodne horyzonty myślowe.

Nie jesteśmy firmą, która oszczędza na tym, co w niej najcenniejsze – na ludziach. Dbamy o komfort i satysfakcję z pracy każdego specjalisty WGD; bez względu na to, czy jest na początku swojej zawodowej drogi, czy pracuje w branży od wielu lat. Jako doradcy i audytorzy doskonale wiemy, że chęć do pracy jest efektywniejsza biznesowo od niskich kosztów zatrudnienia – dlatego dbamy o zapewnienie wszystkim pracownikom naprawdę dobrych warunków bytu i rozwoju.

Wielkopolska Grupa Doradcza to również firma, którą zarządzają fachowcy z dużym doświadczeniem w kierowaniu zespołem. Wiemy, jak sprawić, aby szerokie know-how kadry umożliwiało oferowanie naszym klientom rozwiązań w takim samym stopniu kompleksowych, co fachowych. Osoby wnoszące do WGD wieloletnią praktykę współpracują z młodym „narybkiem”, rokującym na ekspertów, którzy niebawem będą nadawać ton branżom, w których się specjalizują. Wdrożony program rozwoju kadry pozwala im szybko się rozwijać i wspierać zespół naprawdę świeżym spojrzeniem.

Jako firma, która jest dumna z każdego ze zrealizowanych przedsięwzięć, dumni jesteśmy też z osobistych sukcesów każdego z naszych pracowników. Szkolenia, poszerzanie kwalifikacji, kolejne stopnie wykształcenia – wszystkie te sukcesy celebrujemy w szerszym gronie tak jak własne. Bezdyskusyjnie źródłem naszego sukcesu jest zespół zgranych, kompetentnych ludzi. Dlatego każdego dnia dbamy o świetną atmosferę pracy. I to właśnie sprawia, że naprawdę potrafimy sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych klientów, świadcząc dla Państwa usługi na topowym poziomie.

Więcej o usługach świadczonych przez WGD przeczytasz tutaj.

Facebook: www.facebook.com/WielkopolskaGrupaDoradcza
LinkedIn: www.linkedin.com/company/wgd