Wielkie otwarcie!

Dzisiaj wielkie otwarcie www.wielkopolskagrupadoradcza.pl.

Miło jest mi powitać wszystkich, którzy trafili na naszą stronę i zachęcić do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług doradczych.

Jeśli szukasz fachowej pomocy w którymkolwiek z obszarów wskazanych w sekcji Usługi, to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją sytuację i swoje oczekiwania – przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Wkrótce uruchomimy fanpage na popularnych portalach społecznościowych, do których odnośniki znajdują się w prawym górnym rogu. Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami z życia WGD, zachęcam do ich polubienia.

Często oceniamy naszych kontrahentów przez pryzmat ich strony internetowej. Strona internetowa to wirtualna wizytówka firmy. Jest ona również narzędziem do tworzenia więzi z potencjalnym klientem i budowania swojego wizerunku.

Tworząc naszą stronę internetową chcieliśmy, by była ona przejrzysta i zrozumiała, ale przede wszystkim, by była ona profesjonalna. Żywię głęboką nadzieję, że już po nawiązaniu współpracy, podobnie – jako profesjonalne i stojące na wysokim poziomie – ocenicie Państwo świadczone przez nas usługi.

 

Facebook: www.facebook.com/WielkopolskaGrupaDoradcza
LinkedIn: www.linkedin.com/company/wgd

W. Kacban