WGD Polski Konkres Przedsiębiorczości

 

Partner Merytoryczny

Mamy zaszczyt poinformować, że Wielkopolska Grupa Doradcza uzyskała status Partnera Merytorycznego Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się w dniach 24-25 października 2019 r. w Olsztynie. Będziemy obecni na całym wydarzeniu, zarówno w strefie wystawienniczej, na panelach merytorycznych oraz w strefie spotkań.

 

Polski Kongres Przedsiębiorczości

Warto mieść świadomość, że Polski Kongres Przedsiębiorczości to największe mobilne wydarzenie gospodarcze w Polsce, będące miejsce dyskusji na temat gospodarki i przedsiębiorczości. Biorą w nim udział przedsiębiorcy, samorządowcy, naukowcy oraz instytucje publiczne. Tegoroczna edycja gościć będzie m.in. przedstawiciela Parlamentu Europejskiego oraz Ministra Inwestycji i Rozwoju. Program Kongresu obejmował będzie m.in. niemal 30 Paneli tematycznych poświęconych takim tematom, jak np.:

  • polski rynek pracy,
  • ochrona zdrowia,
  • polskie innowacje,
  • siła kobiet w gospodarce.

 

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z wiadomościami na temat Funduszy Europejskich oraz innych form wsparcia Twojego biznesu, obserwuj nas na portalach społecznościowych – Facbook i LinkedIn.